Pair of Custom Modern Geometric End Tables. Custom made oak end tables finished in a medium brown walnut finish. Sleek simplistic styling perfect for any setting.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Oak |
| Height: | 26 in. (66.04 cm) |
| Width: | 30 in. (76.2 cm) |
| Depth: | 26 in. (66.04 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern, Mid-Century Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy













